31 grudnia 2021

Odlewki z ODLEWNIAPERFUM.PL - Mugler Alien Musc Mysterieux, Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh, Robert Piguet Mademoiselle Piguet


Przybyły do mnie dekanty z odlewniaperfum.pl - każda z odlewek ma 10 ml, muszę przyznać, że odlewki prezentują się bardzo ładnie, cieszą oko! Ja jestem fanką małych pojemności, 10 ml to dobre rozwiązanie do torebki - nie każdy lubi nosić ze sobą ciężkie flakony. Stworzyłam dla siebie (pod swój zapachowy gust) ten oto pachnący zestaw ze zdjęcia - myślę, że taki set to ciekawa propozycja prezentowa dla osoby, która lubi perfumy - nie trzeba się wtedy ograniczać do jednej zapachowej opcji. 

W skład mojego zestawu wchodzą trzy kompozycje:

1) Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh - przeważa tu mocny i lekko metaliczny oud, dopiero po dłużej chwili pojawia się róża -  jest ona "mięsista" i podpalana, żarząca się. Kompozycja jest ciemna, charakterna i mroczna - za sprawą paczuli. Zapach ma dominujący i uniseksowy charakter.

2) Mugler Alien Musc Mysterieux - zwierzęce piżmo, szczypta przypraw, alienowskie (jaśminowe) dna. Alien Musc Mysterieux to zapach trudniejszy niż podstawowy Alien. Lubię ten "brudnawny" klimat Aliena Musc, brzmi ciekawiej od klasyka. 

3) Robert Piguet Mademoiselle Piguet - piękny, wysycony kwiat pomarańczy na słodko - z fasolą tonką, migdałami i morelami! Nuty ukladają się tu tak, że tworzą jakby "popcornowy" wydźwięk. Zapach jest "pełny", a to lubię! Mademoiselle Piguet uwielbiam już od dawna, parametry ma ta "Panienka" wspaniałe!

Polecam Wam sklep odlewniaperfum.pl - pięknie wyglądające odlewki, możliwość stworzenia zestawów prezentowych, duży wybór zapachów, przyjazne ceny! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP